Premier Business Partner

AIUT Sp. z o.o. w roku 2009 został uhonorowany tytułem IBM Premier Business Partner. Jest to najwyższy poziom partnerstwa przyznawany wybranym partnerom biznesowym w dowód uznania wysokiego poziomu kompetencji, dbałości o sukces i zadowolenie klienta oraz najwyższych standardów usług świadczonych przez AIUT. Wysokie kompetencje i doświadczenie naszych konsultantów potwierdzone zostało ponadto licznymi certyfikatami.

ibmparnerworld

Jako partner biznesowy IBM cieszymy się uznaniem i opinią kompetentnego i doświadczonego zespołu konsultantów biznesowych i technicznych biorącego udział w szeregu projektów o zasięgu krajowym i międzynarodowym zarówno wspólnie z innymi partnerami jak i zespołami IBM.

Partnerzy IBM posiadający status Premier mają dostęp do wsparcia technicznego i handlowego oraz do informacji, które nie są dostępne dla innych partnerów. Firmy o takim statusie mają wcześniej dostęp do najnowszych technologii i mogą lepiej dostosować swoją ofertę do potrzeb Klienta dzięki byciu o krok do przodu przed konkurencją.

Klienci rozpoczynający współpracę z partnerem IBM o statusie Premier mogą mieć pewność, że zaproponowane rozwiązania zostały przygotowane na podstawie ogromniej wiedzy i umiejętności potwierdzonej wieloma certyfikatami, a także, że AIUT znajduje się wśród liderów na rynku oprogramowania z grupy Tivoli.

Potwierdzeniem zaufania i uznania ze strony IBM jest przesłany do firmy AIUT list gratulacyjny, który firma otrzymała dzięki swoim wysokim osiągnięciom w dziedzinie wdrażania i utrzymywania strategii biznesowych w zakresie produktów Tivoli i własnych.